Πόδι τραπεζιού - νησίδας σε ορθογώνια μορφή, ιδανικό για τραπέζια και νησίδες. Το πόδι έχει ύψος 720mm και φάρδος 800mm. Είναι εύκολο να τοποθετηθεί καθώς η συσκευασία περιέχει τις βίδες και τα τσοχάκια που προστατεύουν την επιφάνεια και τα πόδια από χτυπήματα και εκδορές. Το πόδι είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα σε δύο χρωματισμούς, το μαύρο και το λευκό.Η τιμή που αναγράφετε αφορά το ένα τεμάχιο. Το πόδι είναι της Emuca ισπανικής κατασκευής και συνοδεύεται από δύο χρόνια εργοστασιακή εγγύηση.
Τιμή99,00 €
Πόδι τραπεζιού - νησίδας σε ορθογώνια μορφή, ιδανικό για τραπέζια και νησίδες. Το πόδι έχει ύψος 720mm και φάρδος 600mm. Είναι εύκολο να τοποθετηθεί καθώς η συσκευασία περιέχει τις βίδες και τα τσοχάκια που προστατεύουν την επιφάνεια και τα πόδια από χτυπήματα και εκδορές. Το πόδι είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα σε δύο χρωματισμούς, το μαύρο και το λευκό.Η τιμή που αναγράφετε αφορά το ένα τεμάχιο. Το πόδι είναι της Emuca ισπανικής κατασκευής και συνοδεύεται από δύο χρόνια εργοστασιακή εγγύηση.